Skip to main content

KunstenHuis Idea

Vier het vrouw zijn

Aankondiging
Tijdens een reeks van vijf avonden gaan vrouwen (50+) creatief en inspirerend aan de slag met het vrouw zijn, in dans, kunst, verhalen en samenzijn. Iedereen is van harte welkom, of het nu voor één avond is of voor de hele reeks. De eerste bijeenkomst vindt plaats op 8 november in LabLou.
tekst: Dorine Donders; foto: Ruben Jorksveld

85 jaar Muziekschool

Artikel
Dit jaar viert de Muziekschool van KunstenHuis Idea haar 85-jarig jubileum. Al 85 jaar biedt de muziekschool kinderen, jongeren en volwassenen de kans om muziek te maken, zich te ontwikkelen en ervan te leren én te genieten. Zondag 15 september werd dit gevierd tijdens de Open Monumentendag in de oude Muziekschool Slot Zeist.
tekst: Simone Dirkze; foto: KunstenHuis Idea

Jan Brands-Leever nieuwe directeur-bestuurder KunstenHuis Idea

Artikel

Met ingang van 1 december 2023 is Jan Brands-Leever de nieuwe directeur-bestuurder van KunstenHuis Idea. “Met Jan Brands-Leever hebben we een ervaren en gedreven opvolger van Rob Schouw gevonden die de volgende fase van ontwikkeling van KunstenHuis Idea kan gaan vormgeven.”

tekst: Simone Dirkze; foto: Mel Boas

Staatssecretaris Van Huffelen bezoekt KunstenHuis Idea

Artikel

Op 6 maart 2023 bracht Alexandra van Huffelen, staatssecretaris van Koninkrijksrelaties en Digitalisering, een bezoek aan KunstenHuis Idea. Het bezoek was gericht op het Informatiepunt Digitale Overheid (IDO), een functie die de Bibliotheek heeft om burgers te helpen met digitale diensten.

tekst: Elgar Snelders; foto: Ministerie BZK